| oareux a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.Stiu ca o sa fie ciudata intrebarea si daca e chiar asa de rau puteti sa o stergeti. Dar am nevoie de niste injuraturi mai originale.Ma puteti ajuta? VA rog mult

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Ia vezi ce gasesti p'aici:x
http://injuraturi.4rumer.net/cele-mai-tari-injuraturi-posibile-f3/

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Asta e momeala. vrei sa ne suspende conturile, ai?raised eyebrows
Si nu stiu injuraturi originale. numa d-alea gen ***** ***** *****, **** ****, etclaughing

| ioana181 a răspuns:

Nu...vezi Raluca, sunt cuminte laughing

| oareux explică:

Nu e mah nici o momeala. Daca vreti scrieti cu ''*'' ca inteleg eutongue Am nevoie doar pentru ca nu stiu sa fac astalaughing

| unione a răspuns:

De gen '' du-te'n Doamne iarta-ma'' happy

| gabryel a răspuns:

Intra pe id-ul meu si iti dau cate injuraturi vrei si cred ca nu leai mai auzit pana acum, id gabriel_msg3

| radu75 a răspuns:

Traitear" neamu"! vrei sa ne pedepsesti in masa tu ma!

| Anonim_5535 a răspuns:

Nu scrieti injuraturile intregi
Spre binele contului vostruhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu injur tongue