| mimi11 a întrebat:

Buna,am nevoie de sfatul vostru! Deci,am doua colege de clasa cu care ma inteleg bine,una din ele este prietena mea cea mai buna, cel putin asa cred eu, ca din partea ei nu stiu ce sa cred.Pe prientena mea cea mai buna o cheama F iar pe cealalta M.Pe F o stiu de mult iar M este colega cu mine de la gradinita.Nu stiu ce sa mai cred deoarece cand eu nu ies cu ele afara un timp mi se pare ca F este ciudata.Se intelege mai bine cu M decat cu mine si ma doare chestia asa,am impresia ca imi ascunde niste chestii,stiti cum e mai barfim intre noi cel putin M o mai barfeste pe F iar eu in calitate de prietena ei cea mai buna ii spun, si banuiesc ca asa se intampla si invers cand nu ies afara cu ele M ma barfeste la F iar cand o intrreb daca a zis ceva de mine tot timpul zice ca nu.Nu stiu ce sa mai cred,cand ies cu F afara si suntem numai noi doua e ok,dar cand apare M parca se schimba tot, am incercat sa vorbesc cu F despre chestia asta si a zis ca nu e nimic schimbat la ea.Nu stiu ce sa mai fac, am incercat sa fac tot posibilul sa fie ok.Voi ce credeti? ce e la mijloc?

1 răspuns:
| SweetDreams a răspuns:

Sunt niste prietene false.