| Alexutza9327 a întrebat:

Buna`! Am nevoie de un mesaj super frumos pentru cel mai bun prieten al meu.Maine este ziua lui si face 18 ani`! App.eu sunt fata`! Si as vrea sa ii trimit ceva mai frumos`! Va multumesc

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Iti doresc ca anii ce-i implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor, intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele iti mai doresc "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!"

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! LA MULTI ANI!

Trebuie sa crezi in viata, sa intelegi ca nu traim decat o data, sa iubesti ca si cum n-ai fi suferit niciodata, sa canti de parca nimeni nu te-ar auzi, sa muncesti de parca nimeni nu te-ar plati, sa imprastii veselia de parca nimeni nu ar plange, si sa TRAIESTI….de parca acum ar fi sfarsitul! La multi ani!

sau...Sa poti sa crezi cand unii te inseala,
Sa poti sa te ridici cand altii te doboara;
sa poti sa razi cand viata te inseala,
Sa poti sa urci cand valul te doboara,
Sa poti pastra ce altii vor s-alunge
Sa razi chiar daca sufletul iti plange
Sa-ti fie cald chiar daca afara ninge,
Aceasta este arta de a invinge. LA MULTI ANI!

Are noroc cu o asemenea prietena! Multa bafta!

| Alexutza9327 explică (pentru superdorex):

Multumesc! mi-ai placut prenultimul pe care i l`am si trimis`! Multumesc mult big grin

| superdorex a răspuns (pentru Alexutza9327):

M a bycur ca am putut sa te ajut, o sa astept si o funda, pa si ai grija de tine!

| D1vina a răspuns:

Nu am un mesaj dar stu ce sa-i cumperi.Cumparai :1.un trening(ce culoare ii place)2. 2 ursuleti cu o inima +o ciocolata 3. ce va de barbati de la nivea.Paaa.