| lexyy a întrebat:

am nevoie de un raspuns cat mai urgent! mi-am uitat parola de la facebook si nu mai pot intra.Si cineva mi-a schimbat si parola de la mailu pe care e facu, si nu am nici id alternativ sa primesc pe alt cont. ce pot sa fac in situatia asta? vreau sa-mi recuperez contul.multumesc!

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Incearca sa faci alt id si un nou cont.
Ai grija sa nu dai parola. Poate cineva ti-a spart-o.
Bafta.

| FlaviusDaniel a răspuns:

Cred ca doar daca iti faci alt cont...trebuie avuta mare grija la parole...scrie-le pe o foaie sau intr-o agenda sa nu uiti