| loremorena a întrebat:

Hei,am nevoie de ajutor! mi-am uitat parola la facebook si si parola de la e-mailu ala de baza ce fac?

Răspuns Câştigător
| anutatuca a răspuns:

Asa am patit si eu dar cand mi-am facut id de messenger acum cativa ani am scris pe foie toate datele care trebuia sa le completez de ex cum il cheam pe unchiul.....am luat foia cu datele le-am completat inapoi si gata. Sper sa iti aduci aminte parola sau sati salvezi facebookul

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wj a răspuns:

Alt cont de facebook cu alt mail, sau resetezi parola de la mail. dupa care cea de facebook. Sau, poti sa resetezi parola de la facebook cu ajutorul telefonului (daca ti-ai bagat nr de tel la datele de recuperare a contului)

| Manea1999 a răspuns:

Ai incercat sa dai''Ti-ai uitat parola?''?
Daca nu poti da si daca tu esti singurul utilizator al facebook din familia ta poti da pastreaza-ma autentificat!
Dar in legatura cu parola de la e-mailu de baza nu stiu ce sa ati spun!