| lexyy a întrebat:

Am nevoie de un raspuns cat mai urgent! mi-am uitat parola de la facebook si nu mai pot intra.Si cineva mi-a schimbat si parola de la mailu pe care e facu, si nu am nici id alternativ sa primesc pe alt cont. ce pot sa fac in situatia asta? vreau sa-mi recuperez contul.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Inseamna ca esti prost si nu ai ce sa faci! Da-o naibii de treaba, iti uiti parola de la facebook, dai parola de la mail altora ca sa poata sa ti-o schimbe!

Ti-o meriti frate in cazul asta!

| Nickname1890 a răspuns (pentru Nickname1890):

PS. Nu ai ce sa faci, doar sa iti faci alt cont! Sau sa incerci sa recuperezi contul de mail, cel cu parola schimbata.

| lexyy explică (pentru Nickname1890):

In primul ran,sunt fata,si ma rog,nu eu am problema asta ci o prietena.dar intrebarea am pus-o in numele meu,in al doilea rand, are bifata chestia aia sa se pastreze autentificata ca sa nu bage de multe ori parola, plus ca foarte rar sta la pc, nu se rezuma totu la facebook si mess, unii au si activitati de oameni normalihappydecat sa arunci o jignnire aiurea ca esti tu coios in fata monitorului mai bine taci daca nu poti ajuta.esti degeaba asahappy ...cacat.

| lolz1 a răspuns:

Nu poti daca nu ai nici parola de la e-mail! Eventual trimiti un mesaj urgent celor de la facebook.

| NeedYouNow a răspuns:

Poti sa uiti de acel cont.