| adinani a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Acum vreo luna iubita celui mai bun prieten mi-a spus ca ar fi auzit de la cineva ca o fata se tine dupa el. Am incercat sa o ajut si sa o sfatuiesc asa cum trebuie, doar ca intr-o zi am iesit impreuna cu baiatul si cu fata care se presupunea ca se tine dupa el. La un moment dat ea a sarit de gatul baiatului, a fost ceva rapid, l-a luat de gat si gata. Am facut prostia de a-i spune iubitei baiatului ce a facut respectiva fata si i-am mai spus ca daca va fi sa se desparta el va fi cu fata aceea. Baiatul a citit arhiva iubitei lui si a vazut ce am vb cu ea. Acum e foarte suparat pe mine si mi-a spus ca nu ma mai poate considera prietena lui. Sunt disperata! Imi pare f rau pentru tot ce am facut! Cum as putea sa indrept lucrurile? Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Of of of.Tu doar ai vrut sa ajuti.Eu te inteleg perfect, mereu intru si eu in asemenea belele.Nu prea mai ai ce face. Poti doar lasa timpul sa treaca.Aici a fost si un fe de "test" pentru tine. Daca sa tii cu fata sau cu baiatul.Eu cred ca ai procedat corect dar data viitoare poate e mai bine sa nu te bagi.Asa eviti o multime de probleme rolling eyes... Sper doar ca totul sa se rezolve intre ei.Repet,nu ai ce face, nu ai cum sa indrepti lucrurile, ei trebuie sa vb si sa decida.Tu ai facut un lucru bun.E de apreciat ca ai fost sincera.