| Ioana2008 a întrebat:

Bună! Am nevoie de un sfat. Daca nu ma mai cautat de un an mai sunt șanse sa se gândească la mine? Eu nu pot trece peste și au trecut aproape 4 ani de când îl cunosc,ce sa fac? Sa imi sterg toate pozele din galerie, sa nu ma mai uit pe contul lui, sa Ii dau Block ar fi ok? Îmi e frica de aceea idee sa nu mai știu nimic despre el și îmi frica sa nu regret ca am șters pozele.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Sunt șanse să se gândească, dar, doar atât, gânduri. Ce să faci să treci peste? Cauți pe altul.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ma indoiesc ca el mai simte macar 10% din ce simti tu.Cel mai intelept ar fi sa-l uiti.Da, sterge tot, iti ocupa memorie degeaba si nici nu te va ajuta sa treci mai departe, astfel ca pozele etc doar iti vor rascoli amintirile de fiecare data cand le gasesti.Nu e ca si cum a murit, il poti gasi oricand pe Facebook si vedea ce face.Stai linistita, oricum nu pierzi nimic. Daca tu nu vrei sa treci peste ce s-a intamplat, nici nu vei avea sansa sa gasesti persoana potrivita.

| Catrice a răspuns:

Nu renunța nu știi niciodată cand te va contacta.

| anonim3247 a răspuns:

Trebuia să îl uiți după prima săptămână, ai pierdut degeaba 1 an așteptând un semn de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sa stergi tot.Blok.
Asa vei merge inainte si o sa poti sa ai alte relatii.
Uita tot