| roxyana03 a întrebat:

Buna
am nevoie si eu de ajutorul vostrucrying
Am stat cu un baiat 2-3 sap. l-am iubit si il iubesc enorm. el inainte de mine, a avut o relatie de 3ani jumate, noi ne-am despartit si sa inpaacat cu fta aia, si cerut scuze, dar a zis ca e normal o iubeste sunt 3 ani jumate.
eu il iubesc foarte mult, ce sa fac acum? va rog dati-mi niste sfaturii ce sa faccrying... dau FUNDA+VOTcrying

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Sincer, imi pare foarte rau pentru tine, dar, asa este.
Gandeste-te cum ar fi fost sa stai 3 ani jumate cu acest baiat, sa-l iubesti mult, si apoi sa te desparti si sa fi cu altul 2 saptamani?
Crezi ca asa repede poti trece peste o relatie de 3 ani jumate?

Si da, e normal sa o iubeasca, nu degeaba a stat atatia ani cu ea.

Eu zic cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa-i zici cat de mult il iubesti, dar totul n-are rostsad, daca el o iubeste pe fata aia..., unde gaseste un loc si pentru tine?sad

Pupici:*:* Si bafta!

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Cel mai bine arfi sa-ti gasesti tu pe altcineva nu cred ca mai ai vreo sansa la el, asa e viata si cu bune si cu rele, timpul o sa te ajute sa il uiti crede-ma.

| emilica95 a răspuns:

Incearca sa il uiti, e cel mai bine pentru amandoi