| roxyana03 a întrebat:

Buna

am nevoie si eu de ajutorul vostru

Am stat cu un baiat 2-3 sap. l-am iubit si il iubesc enorm. el inainte de mine, a avut o relatie de 3ani jumate, noi ne-am despartit si sa inpaacat cu fta aia, si cerut scuze, dar a zis ca e normal o iubeste sunt 3 ani jumate.

eu il iubesc foarte mult, ce sa fac acum? va rog dati-mi niste sfaturii ce sa fac... dau FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Ana0545 a răspuns:

Mie mi se pare normal ca dupa 3 ani si jumatate, el sa o mai iubeasca pe fata respectiva. Si probabil s-au despartit pentru ca ea ii gresise intr-un anume fel, astfel a vrut sa se razbune sau pur si simplu i-a picat ft greu si a simtit nevoia sa stea fara ea, sa se "ascunda" in bratele cuiva care il intelege. Adica ale tale. Nu vreau sa ma intelegi gresit si sa te superi, dar poate ca ar fi mai bine si pentru tine si pentru el, sa renunti...

4 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Eu sunt f sigura ca nici macar nu il iubesti...esti doar innebunita de cu arata si probabil te atrage si comportamentul lui.ASta e ceva normal la varsta adolescentei.Nu aveti cum sa va iubiti in 2-3 saptamani.SA iubesti pe cineva cu adevarat, nu doar iluzii, iti trebuie cativa ani...Ca sa va cun osteti mai bine.si etc, etc.Stai chill, timpul le rezova pe toate si in 2 saptamani vei gasi alt baiat de care te vei "indragosti"si il vei uita pe acestawinkingMai sunt baieti pe lumea asta

| JustDeedee a răspuns:

Pe romaneste : nu te merita, iar tu nu trebuie sa ramai asa suparata. Mai sunt multi baieti care sigur te vor iubi mai mult ca acesta. Nu-ti dau niciun sfat pentru ca 2-3 saptamana nu-i nu stiu cat... fara suparare laughing, cel mai bine e sa te gandesti ca-i ai pe prietenele tale care te iubesc mai mult decat el si mii si mii de alti baieti frumosi la fiecare pas :d Te-am ajutat macar cu ceva?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.Daca el a ales aceasta fata u nu ar trebui sa fi,, rea'' si sa te bagi in relatia lor. pan' la urma exista mii de alti baieti. probabil ca nu a fost sa fiehappy u nu pot spune ca ceilalti. ca sa il uiti si pa... ci pur si simplu incercati sa fiti amici si sa vorbiti.happy eventual v-ati putea amuza de anumite lucruri ma rogbig grin incercati sa nu strikti relatia de amicitie daca cea de,, prietenie, iubire'' nu a mershappy Sper sa te fi ajutat si sper sa asculti ce ti-am zis.:**:*:* Bafta in continuareebig grin:*>big grin

| kryssu a răspuns:

Dragutza dk ei se iubesc ar fi mai bine sa ii lasi in pace fiindca eu chiar cred ca ei se iubesc si mi se pare corect ca ei sa fie impreuna stiu ca tie iti este greu dar cu timpul o sa-l uiti iti dai seama dk il iubesti numai atunci cand esti in stare sa-ti dai viata pentru eltongue