| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Buna,
am nevoie urgent de ajutor, am uitat sa-i cumpar un cadou mamei de Craciun si vreau niste idei ce as putea sa-i cumpar, avand an vedere ca nu vreau sa-i cumpar nimic din categoria cosmetica adica as vrea ceva altceva happy daca va ajuta si asta e medic pentru cele mai bune sfaturi {funda}

1 răspuns:
| adriana_2238 a răspuns:

Un buchet de trandafiri in care sa fie o felicitare cu roate urarile tale de bine pentru ea si cumparai o diploma pentru cel mai bun medic. Asta e ideea mea soer sa te ajute