| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Am nevoie urgent de nişte idei de cadou pentru o fată de 13 ani. Mâine este onomastica sa şi nu ştiu ce să ii cumpăr. Aş vrea ceva simbolic. Mă puteţi ajuta?

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dacp aş fi în locul tău i'aş lua o bluză draguţă, colorată, aşa mai draguţă şi o gentuţă haioasă!
Baftă!

| ēน a răspuns:

Deci. ai putea sai cumperi cu cias mai haios.un parfum,o gentuta,o cana, perna, tablou[orice] pe care sa scrie: pentru prietena mea sau de ziua ta... orice. sper ca te-am ajutathappy