| ღβأβأ a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor.
Folosesc Movie Maker pentru a crea un filmulet cu poze si videoclipuri, de ziua unui prieten. Are 8 minute si ar merge cam doua melodii jumatate. Am pus primele doua melodii si am realizat apoi ca era mai bine ca cea de-a doua sa fie Love me now, iar acum nu stiu cum sa inlocuiesc ultima melodie, KDV, cu aceasta. Asa ca intrebarea este: cum elimin o melodie in timpul editarii unui filmulet cu Movie Maker? P.S. am windows 10 insa nu cred ca asta conteaza. Ofer funda!

1 răspuns:
| 2Dragos2 a răspuns:

Pai te duci acolo la sunet si vezi daca gen poti sa stergi, daca nu ai ptuea baga iar filmuletul sa il editezi. ii dai fara sunte filmuletul si pui iar melodiile cum vrei tu