| pinkroz a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor vaa rog mult sa incercati sa ma ajutati. Calculatorul meu era bun.navea nimic si de la un moment dat dupa ce dowlandasem ceva so facut totul rosu si so blokat... apoi dupa cateva zile am incercat sa intru pe un joc : Free realms si so stins calculatorul dar tot timpul imi mergea, Anti-virus am deci ce as putea sa fac? Funda! PLs ajutor ( scuze pentru categorie)

1 răspuns:
| AdeAdela a răspuns:

Ar trebui sa iti reinstalezi windows-ul da inainte iatitot ce ai important pr el si pune pe un sticsau sidi.