| anonim_4396 a întrebat:

deci acum am stricat messu de tot. Am incercat sa instalez IE 7 big grin si... din cauza asta nu mai merge messu.Acum ceva ore nu mergea sa salvez poze trimise de altcineva muzica sau sa copiez arhiva sau o conversatiecrying! Va rog am nevoie urgenta de ajutor! Daca ati putea sa ma ajutati :X:X:X va rog. Fundita! Dar repede am nevoie urgenta sa intru pe mess macar 1 minut si sa umblu la arhiva! va rog!

Răspuns Câştigător
| mihai_1207 a răspuns:

Buna, in primul rand nu inteleg de ce ai instala IE7 avand in vedere ca producatorul recomanda dezinstalarea sa. parerea mea e ca ar trebui sa faci un upgrade la IE8 macar sau sa treci pe firefox sau si mai bine pe chrome iar mess-ul sa il reinstalezi de aici: http://messenger.yahoo.com/
Mai mult decat atat, pe yahoo mail daca iti instalezi varianta beta sau, ma rog, ultimul lor upgrade, o sa ai arhiva de la messenger si pe mail, asta pentru viitor.
succes!

5 răspunsuri:
| Tudor_4193 a răspuns:

Incearca cu Messenger Tweaker, te scapa de unele probleme. Daca nu... curata fisierelee cache sau formateaza PC-ul.

| Adina_7077 a răspuns:

Incearca IE 8 si mesenger 11...la merge foarte bine dar am si google chrome

| anonim_2187 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti bagi windowsul din nou ca daca te ei dupa toti il strici de tot si mai bine bagi windowsul din nou si se repara sigur.

| anonim_2187 a răspuns:

Daca vrei sa intri pe mess sa vb intra pe site-ul asta dar vezi ca nu poti sa salvezi muzicaa, arhive de la altii doar vb cu ei.http://webmessenger.yahoo.com/

| anonim_2187 a răspuns:

Daca vrei sa intri pe mess sa vb intra pe site-ul asta dar vezi ca nu poti sa salvezi muzicaa, arhive etc de la altii doar vb cu ei.http://webmessenger.yahoo.com/.