| andreea_5511 a întrebat:

am niste bubite p corp. cum pot sa imi dau seama daca este varsat de vant sau oreon sau alte boli de genu ...nu am avut nici un fel de boala de genu asta pana acum.astept raspuns urgent. Fundita:X

5 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Daca iti vine sa te scarpini e varsat de vant
ps daca te scarpini nu te mai scarpina

| Iziii:x a răspuns:

Mergi la medic!
Poate fii si din cauza caldurii niste bubitewinking Nu neaparat oren, varsat de vant sau varicelawinking
Dar mai bine mergi la doctor ei stiukiss
Paaahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! -cel mai indicat este sa mergi la doctor! happy

Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si tu la medicul de piele si afla ce ai. Si oreonul este o umflatura langa ureche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am bubite si nu stiu daca am varsat de vant sa nu sau alte boli dar te sfatuiesc sa mergi la doctorul de familie pentru ca ei stiu. PS:Ei stiu mai bine decat parintii nostri! Insanatosire rapida.big grin