| snooky97 a întrebat:

Am o adevarata poveste pe care nu pot so inchei si vrea ajutorul cuiva!crying. Am cunoscut un baiat dragut si ft detreaba pe care l-am placut din prima pentru ca mai tarziu ma luat in bratze ma privea intens si era ft atent cu mine.Am vrut sa ma combin cu el, da pana sa am curaju sa ii zic, aflasem ca s-a combinat cu cea mai buna amica a iubitei prietenului sau cel mai bun, pentru ca apoi prietena mea sa ii zica ca eu vreau sa ma bag cu el. Ei au fost impreuna vreo 2 saptamana, in care eu muream de nervi, dupa care ea i-a dat papucii, fara ca eu sa stui, si s-a comb cu mine, din simplul motiv de a incerca so uite pe fosta.Am fost impreuna vreo 4 zile in care parea cuplu perfect, avand in vederea ca era exact baiatul perfect pentru mine, fara sa dea vreun semn de racirea, fiind ft atent si dragastuos, dupa care mi-a sp ca cica inca are sent. pentru aia, deoarece prietenul lui cel mai bun la conv sa se imp cu ea. A cu ei inca sunt impreuna, da el e din ctr cu mine, si il vad aproape zilnic cand ies afara, si cand ma vede vb cu mine de parca nu s-ar fi int nimic, avand in vedere ca mi-a frant inima, si mai mereu se joaca cu mine, ma prinde de nasuk, ma face sa rad si chestii din astea, plus ca se uita mereu la mine.Plz help, cel mai bun rasp funda plus votcryingcrying!

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

As zice sa iti gasesti pe altcineva, deoarece e clar ca el o doreste pe ea...cel mai bine ar fi sa treci peste, sa ramaneti prieteni si sa cunosti pe altcineva mai bun decat el.
Succes!

2 răspunsuri:
| Sonniiaa a răspuns:

Cel mai corect ar fi sa discuti cu el despre asta! Dupa ce afli ce vrei sa stii, te hotarasti.winking Decat sa te macine gandurile incontinuu. Good luck! :*

| andrutzaandreea a răspuns:

Ma... nu stiu ce sa zic incearca si u sa porti o conversatie cu el si naa sa speram ca va intelege:*