| Intex230 a întrebat:

am o amica de 13 ani, iar eu am 15 ani si imi place mult de ea.am intrebat-o daca vrea sa ne intalnim separat, fara ceilalti prieteni si si-a dat seama despre ce vorbesc asa ca mi-a spus: mai bine ramanem prieteni. vreau sa o cuceresc.va rog ajutati-ma. ce sa ii spun? cum sa fac sa fie prietena mea?

Răspuns Câştigător
| Flafster a răspuns:

In momentul de fata nu prea ai ce face, din cate spui, fata ori nu vrea, ori ii este frica ori este pur si simplu indecisa.Nu multe fete stiu ce vor la varsta asta, tu continua sa vorbesti cu ea si nu insista pe planul asta, sigur i-ai dat de gandit si daca se va decide ca simte ceva pentru tine ca ar vrea sa incercati va veni la tine.Pentru moment, act normal!

1 răspuns:
| cristi2415151 a răspuns:

Bago mult in seama,fa-o sa se simpta bine langa tine,fiind mai mare ii poti inspira si siguranta,invit-o in oras la o plimbare cu prietenii, si fate ca aceia au fost neseriosi si nau venit, si ducetiva amandoitongue