| Kitty2095 a întrebat:

am o colega care zice sa suntem cele mai bune prietene dar cand am trecut pe langa ea in parca era cu o prietena de a ei si nici nu m-a bagat in seama pana nu i-am zis eu ceau si am impresia ca acea fata este prietena ei buna...nu eu. ce sfaturi imi dati? FUNDA pentru cel mai bun sfat!+VOT

Răspuns Câştigător
| adinutzadina a răspuns:

Daca tii ff mult la ea schimbate si fii mai dragastoasa cu ea daca nu tii ff mult la ea zii in felul urmator:Care iti este cea mai buna prietena? Daca iti sunt eu bagama in seama ca nu prea imi dai atentie, zi-mi daca nu ma mai consideri prietena si eu imi gasesc pe alt cineva... funda?

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Sa discuti cu ea! Sa o intrebi de ce se comporta asa si nu te saluta!