| Miaterioasa a întrebat:

Bună.
Am o curiozitate. Oare mai exista in ziua de astăzi relatii la 16 ani dar fără sex? Ca observ ca toți își încep viata sexuala pe la 13-14 ani. As vrea sa intru și eu in prima mea relație însă nu vreau sa-mi încep și viata sexuala.
(Am 16 ani)

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Probabil mai sunt dacă găsești acel baiat/fata ce o sa înțeleagă dorinta ta.
Acum fiind la moda sa faci sex, fiind mereu vulgaritate în jur și etc într-adevăr e mai greu sa dai peste cineva ce sa nu fie curios.Dar dacă dai peste acel băiat ce te place pe tine cum ești, nu doar pentru ce ai sau areti poate cine știe.

| CostinAlamariu a răspuns:

Daca cineva iti zice ca a avut relatie sexuala la 13-14 ani te minte

| ionur a răspuns:

Alea care o fac la 13 -14 au curvia de mici în sângele lor și în ele pe alea nu le satura nimeni niciodată.

Tu ai 16 ani și nu vrei sa faci prostia asta bravo ai tot respectul Găsești un băiat dacă suferi după unul atât de rău și ai relație.

| Miaterioasa explică (pentru ionur):

Mulțumesc pentru răspuns. Apreciez

| ionur a răspuns:

Vezi ca ăla este pedofili.

| Mosulcelbatran12 a răspuns:

Bună dacă ești fata sau asa putem vorbi pe insta alexandru._.10 te aștept acolo