| Miaterioasa a întrebat:

Hey.
Am o curiozitate. Oare mai exista in ziua de astăzi relatii la 16 ani dar fără sex? Ca observ ca toți își încep viata sexuala pe la 13-14 ani. As vrea sa intru și eu in prima mea relație însă nu vreau sa-mi încep și viata sexuala.
(Am 16 ani)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Binenteles ca exista!
Nu mai crede tot ce citesti pe aici, ca nu toti isi incep viata sexuala la 13-14 ani, iar pentru o proasta sau un copil care-si face de cap, nu putem generaliza.
Dupa cum vezi sunt gramezi de baieti de 20-30 de ani acre sunt inca virgini...

| Goete a răspuns:

Si cum "observi" tu asta.
Le scrie la toti pe frunte sau cum?

| Miaterioasa explică (pentru Goete):

Prietene/prieteni care povestesc și de pe acest site.

| ionur a răspuns:

Alea au în sange de mici curvia de asta incep la 13-14 ani sa facă așa ceva de mici lea plăcut curvăreseala.