| Loriii a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet F2420, si am reincarcat cartusul negru cu seringa...asa cum se face... Insa, acum in aplicatia de la ea care imi apare pe desktop imi arata tot atata tus cat aveam si inainte in cartus, este corect sa imi apara asa? Vi se aprinde si acel beculet ca nu mai aveti tus?

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Da stiu. Asa face si la mine. Vrea sa cumperi cartuse originale, dar merge si asa atat ca nu iti arata daca este plin cartusul, eu le incarc asa de vreo 2-3 ani.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da, ca vor sa isi vanda cartusele lor originale!

| PredatoR a răspuns:

Funda?