| Anonimlalala1234 a întrebat:

am o intebare, sunt a 8-a si peste doua luni dau examenul si mi-e tare frica si vreau sa intru la pedagogie si am o întrebare:stiu ca se dau probele alea inainte de examen la pedagogie si daca trec toate probele si Doamne Fereste iau la mate 3-4 si la romana4-5 pot sa intru la pedagogie chiar daca iau Doamne Fereste notele alea si trec probele? Dau funda la cine raspunde!

1 răspuns:
| pisicutaadorabila a răspuns:

Pai daca treci probele dar si examenele normal ca poti sa treci, nu-ti face griji.