| Anonimlalala123 a întrebat:

Buna,vreau sa va intrb eu sunt a 8-a si peste doua luni dau examenul si eu as vrea sa dau la pedagogie si stiu ca inainte de examen se dau niste probe la muzica,desen,sport, romana si eu daca trec toate probele si Doamne fereste iau la mate 3-4 si la Romana4-5 pot sa mai intru la pedagogie daca trec probele si iau notele alea? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei putea intra, deoarece se cer note mari de la 7 in sus. Pune mâna și învața.
P.S: si eu sunt a 8. Funda?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-o sa poti intra, cred ca media de admitere este mai mare. Te poti uita pe site-ul oficial al liceului respectiv, sa vezi cat a fost media de admitere anul trecut.