| Grinch1 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare: acum ceva timp am dat la cateva persoane de pe facebook ca sa nu ii mai vad ce posteaza decat ce este mai important.Am intrat la profilul lor pe facebook si acolo sus in dreapta apare prieteni si am apasat si mi-a aparut optiuni/settings, deci totul bine am apasat si de atunci nu mia mai aparut nimic ce a postat, sau pozele noi etc.Acum nu mai imi apare optiuni/settings si nu stiu de ce, era in limba romana si l-am schimbat in engleza si mi-a mers, dar acum nu mai merge. Intrebarea mea este:
1.Cum pot sa accesez din nou optiunile alea si sa pot sa le vad postarile?
2. Oare ele siau dat seama ca eu nu le mai vad ce posteaza? Multumesc si scuzati gramatica, o zi buna.

Răspuns Câştigător
| carlaaelenna a răspuns:

Nu cred ca si-au dat seama ca nu le mai vezi postarile. Acum, la Facebook s-a schimbat ceva. Poti da "follow" si iti va aparea "acasa" ce posteaza persoanele respective. Daca vrei sa primesti notificari, dai la profilul persoanei, friends, get notifications. happy Funda? puppy dog eyes Sper ca te-am ajutat!