| vanesa123 a întrebat:

Daca sunt abonat la cineva pe facebook,nu ar trebui sa imi apara ce face el? Adica pozele pe care le posteaza, si alte chestii.De exemplu sunt abonat la Vlad Gherman, si nu imi apare nimic din ce posteaza.Cand dau pe profilul sau imi apare doar prieteni,abonati si ca si-a schimbat poza de coperta, atat.De ce nu imi apare postarile?sad Funda

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Pai chiar daca tu esti in lista lui de prieteni el poate face setarile asa cum doreste, adica sa vada doar cine vrea el orice el afiseaza.ca urmare cred ca tu nu esti in setarile lui in ce priveste pozele sau, postarile afisate.el poate seta sa nu vezi tu ce posteaza sau ce poze pune.ai aceasta optiune la setari.asa ca nu ai ce face, decit sa ii scrii un mesaj si sa ii spui sa te lase sa vezi si tu pozele de la el.bafta

1 răspuns:
| elisa820 a răspuns:

Da iti apare la noutati doar ce posteaza el:poze, noutati si alte chesti