| octavian23 a întrebat:

Buna am o intrebare am auzit pe cineva care zicea ca de la masturbare apar cosurile e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Asa,acu sa iti explic si tie, NU, NU apar cosuri de la masturbare, cosurile apar in general de la transpiratie si de la varsta care o ai, pana in 18 ani e ok sa ai cosuri dupa, daca ai la fel de multe nu e ok, rasmus vorbeste fara sa isi dea seama, sau are 12 13 ani si are cosuri si o arde-n L@B@ de 150 de ori pe zi si de aia a zis ca de la masturbare iti aparhappyNU e adevarat, e ceva normal, e pubertatea, poti sa te masturbezi linsitit de 50 de ori pe zi ca nu ai nimic happy
bine nici in exces happy

| tpuforyou a răspuns (pentru Liviu):

Esti penibil!)))))))))) hai pa!

| Liviu a răspuns (pentru tpuforyou):

Intre penibil si a vorbi fara stie prefer sa fiu 'penibil' tu daca esti vreun frustrat virgin ce pot sa iti spun? cine a mai auzit ca de la masturbare apar cosuri? alti ca tine? apropo vezi ca apare si par in palma, tu ai cumva? fi serios ma pustiulica ma.

| tpuforyou a răspuns (pentru Liviu):

Apropo tu inca o mai freci!, vrei sa se apuce omul sa o frece de 15 ori pe zi ca zici tu ca nu are nimic >?! )))
Vezi Octaviane ca daca o freci mai mereu o sa devi timid si frustrat, *atunci o vei freca pana la adanci batraneti! ))
pentru Liviu > asa ca fapt divers am prietena de 6 ani!
Numai bine!

| Liviu a răspuns (pentru tpuforyou):

De acord, nu e bine sa o frece de 15 ori pe zi,insa nci sa creada ca asta e un lucru oribil laughingsau etc
De ce spui ca apar dereglari hormonale? macar esti in tema? te poti masturba linistit,poate aparea doar ejaculare precoce,asta daca exagereaza, crede-ma stiu ce vorbesc, nu poate pati nimic, asa ca termina numai induce in eroare copii, cat despre faza cu cosurile, arata-mi mie un copil de pana in 16 ani care nu are cosuri, poate sa se masturbeze sau NU, e pubertatea, asa ca ...mai pune mana pe o carte de educatie sexuala(Nu ca sunt eu ala cult) dar fa-o iti va prinde bine fara suparare, nu sunt eu mare om cu facultate, insa macar atata stiu, ai grija ce spui ca rad oameni de tinebig grin

| tpuforyou a răspuns (pentru Liviu):

Bine domn profesor )))!

| tpuforyou a răspuns (pentru tpuforyou):

La multi ani! _*)

8 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Da este adevarat, nivelul testosteronului creste si apar cosurile! sau dereglari hormonale.)

| Liviu a răspuns (pentru tpuforyou):

Impuscate prietene, nu e adevarat.