| d3utsy a întrebat:

Am un program cu care pot sa vad webul la o persoana fara permisiune. Dupa ce l-am instalat si intru in el imi apare o fereastra neagra iar mai jos imi da sa scriu ceva dar nu stiu ce. Poate cineva stie. Ms.

Răspuns Câştigător
| Elena97M a răspuns:

Era prea tare sa mearga. De obicei asemenea programe sunt si virusate. Niki nu trebuia sa te astepti k o sa mearga, era prea tare.

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu exista asemenea programe care sa functioneze util. Ce zici tu sunt programe facute prost care tot pe cel care vrei sa-i vezi webul il intreaba happy

| iri a răspuns:

Am avut si eu programul, dar nu mergea si l-am sters. straight face

| cLaudYu a răspuns:

Buna.
Si eu il am programu acela dar nu functioneaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
De fapt programul merge dacă persoana respectivă are niveul de securitate scăzut (firewall și/sau anti-virus slab(e)). Dacă nivelul de securitate este înalt (firewall agresiv, anti-virus puternic), nu ai nicio șansă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiscreto'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa introduci id-u