| AmN a întrebat:

Buna :* Am si eu problema. De fiecare data cand incerc sa intru pe mess imi apare un mesaj gen ca unele setari sa-u pierdut il tot reinstalez si nu merge sad. Aveti vreo idee ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Asa am patit si eu este din cauza la apdeituriile care tile face windowsul am tras varianta de mess de pe alte site-uri antelegi si mi-a mers

| AmN explică (pentru robert35):

Multumesc pentru raspuns, dar am incercat sa il iau de pe mai multe site`uri si degeaba, eu am yahoo messenger 11.5 am incercat sa iau 9, dar nu il gasesc sad

| robert35 a răspuns (pentru AmN):

Ti-as da eu niste linkuri dar nu pot aici mess robertcazacu35