| Aida06 a întrebat:

am o intrebare, am terminat liceul cu profilu Stiinte ale Naturi, si nu sunt inca hotarata la ce facultate sa dau, mi-ar place ca Secretara sau ca Asistenta Sociala, dar inca nu sunt sigura... mi-ar prinde bine niste opinii.Va multumesc

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Depinde de rabdare. Acum ar trebui sa te gandesti care dintre ele iti ofera mai multe avantaje si care nu, care este mai stabila si bine platita si care nu. Membrii TPU nu-ti pot spune o opinie sigura ci doar una la alegere (care le suna lor mai frumos).