| Symo1 a întrebat:

Buna!

Am o intrebare! As dori sa fac un abonament la cosmote! Intrebarea este : Telefonul costa 1999 Ron ..eu vreau un abonamentde aproximativ 13 sau 15 euro. Deci mai trebuie sa dau inainte o diferenta de bani ..sau platesc abonamentul timp de 2 ani si dupa se prelungeste?

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In momentul cand faci abonamentul,ai dreptul la un telefon,la care beneficiezi de o reducere si ti se spune ce diferenta trebuie sa achiti, in functie de telefonul ales si de valoarea abonamentului. Odata cu intocmirea abonamentului, in baza unei adeverinte de venit, poti alege sa platesti aceasta diferenta in cateva rate, achitate la abonament.