| AdyBha a întrebat:

am o intrebare cam stupida ati vazut sendvisul ala nou de la mec chicken grill cat costa ? si daca vi s-a parut bun l-a cat ii face reclama ofer fundita scuze categoria

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Am mancat nu mai stiu cat costa orkum nu mult si ii foarte bun

8 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna costa 3, 99 lei, nu stiu cat este ca nu am mancat, eu zic sa le eviti ca nu sunt sanatoase mai bine cat mai rar.

| BlackVeil a răspuns:

Mai bine iti faci tu acasa un sandwich de ala, nu-i mare chestie...Nu mai mancati de la mc rahat!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu manca fast food absolut deloc. Eu ador cartofi prajiti, sandwichurile, da crede-ma ca eu il fac dublu daca nu de 2, 5 ori cat til fac ei la acelasi pret si e facut in casa fara carne plina de ulei fara maioneza unsa etc.

| Directioner99 a răspuns:

Frate, voi ati dat 4 lei pe el? Eu am dat 12 lei din Iulius Mall(Iasi).

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Directioner99):

Nu manca fast food absolut deloc. Eu ador cartofi prajiti, sandwichurile, da crede-ma ca eu il fac dublu daca nu de 2, 5 ori cat til fac ei la acelasi pret si e facut in casa fara carne plina de ulei fara maioneza unsa etc.

| Directioner99 a răspuns:

Deci e super mic am dat 12 lei pe el si iti pune o gramada de maioneza.Deci mai bine nu incerca!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Directioner99):

Daca esti prostuta, sincer. Daca vrei mancare buna si ieftina du-te la cantinele stundentesti. Eu cand am fost in Cluj la un restaurant am mancat meniul zilei cu 11 lei parca si tu ai dat 12 pe un amarat de sandwich happy Eu am mancat un bol mare de supa cartofi golden cu bucata mare de carne si garnitura de varza, o fost super, si te saturi. Nu Mc Chicken care numa ingrasa si costa ENORM. 4 lei e mult nu 12. Nu stiu cum te-o lasat sufletu sa dai atata pe el, cu atat mai mult portofelu happyApp de mancare ieftina, la cantina caminului din marasti un snitel de porc cat o farfurie de mare era 1. 2 lei si un godon bleu 2 lei 40. Iaca cu un gordon sau 2 snitele de porc si cu vreo 4-500 grame de cartofi pai ( 100 grame - 1 leu ) te saturi de numa, si cheltui pana in 7 lei. Acuma iti dai seama ce avere ai dat pe el? Eu care credeam ca mancare ain Cluj e scumpa ca de, e Cluj, oras mare, da uite ca o fost variante foarte ieftine pentru ce ti-o pus pe masa.

| deea1234 a răspuns:

Cred ca 4 lei! te ingrasi nu e bun