| mada00madalyna a întrebat:

Ce sa scriu intr-un carnet pe care o sa il tin ca amintire? Cele mai multe idei primesc funda plus vot pus adg prieten.Mentionez ca vreau sa scriu mai multe lucruri intr-un carnet adica ( sa scriu o pagina de jurnal iar cealalta sa presez o floare etc). Astept raspuns urgent.Multumesc!

2 răspunsuri:
| aleksuta a răspuns:

Incearca sa spui tot ce simti tu.Atunci cand nu te simti tocmai ok poti sa scrii si asta. Eventual te poti uita la arhiva de pe mess cu prietenii, seara iti poti pune diverse intrebari legate de tine de situatiile prin care treci.Si nu neaparat seara, o poti face si ziua sau cand esti plictisita, molesita etc.Trece tot ce iti vine pe moment:lucuri care te fac sa zambesti si lucruri care te intristeaza si incearca sa aprofundezi asupra acestora si gandindu-te sa gasesti un raspuns pentru ele.

| mihaa42 a răspuns:

Poţi scrie statusuri
O pagină cu lucrurile amuzante
Alta cu cantece
Poţi decupa din reviste imagini cu cantareţi, animale, haine
Scri de cine îţi place.
Îţi faci un oracol
Faci desene
Sper că te.am ajutat
Bye bye