| NarcisaNarcisa a întrebat:

Buna am o intrebare cum pot face ca o anume persoana de pe facebook sa nu mai vada ce poze postez fara sa ii dau block sau sa il scot de la prieteni?

Răspuns Câştigător
| DeeaMada a răspuns:

Atunci cand postezi ceva. undeva iti va arata un semn care iti arata daca postarea ta e publica, sau doar pentru prieteni etc. si daca dai click poti da s-o personalizezi. si acolo vei putea scrie numele persoanei care nu vrei sa-ti vada postarile. Bafta

| NarcisaNarcisa explică (pentru DeeaMada):

Cand postez imi apare undeva custom dau acolo si in casuta scriu numele?

| DeeaMada a răspuns (pentru NarcisaNarcisa):

Da exact acolowinking. inseamna ca il ai in engleza. trebuie sa dai acolowinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand postezi trebuie sa dai pe prieteni, cu exceptia si acolo selectezi persoana