| Madalina1455684 a întrebat:

Am o intrebare.big grin
Ce telefon vi se pare mai bun dintre:Un Nokia 7210 Supernova sau un Nokia 5230 cu touchscreen. Vreau sa stiu nu ca aspect, pe mine ma intereseaza sa stiu care vi se pare mai de calitate.Astept raspunsurihappy.

2 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

5230 :)

www.gsmarena.com, cauta'l aici si informeaza-te

| Madalina1455684 explică:

Eu m-am uitat pe unele site-uri si au unele dotari asemanatoare.Si chiar m-a mirat ca 5230 are camera numai de 2mp.Si ma gandesc ca 5230 este cu touchscreen si am citit unele opinti despre el si m-ai bine de 50% erau negative.Deasta va cer acum parerea.Si cei care ili folositit va rog sa imi spuneti daca este ceva in neregula la 5230.
La Nokia 7210 Supernova nu mi se pare aproape nimmic in NEregula deoarece eu il folosesc de 6-7 luni si nu are nimic.