| Sara a întrebat:

Ce alegeti intre nokia 7210 supernova, nokia 5000 sau sony ericcson t280i? Vreau argumente, am nevoie de inca un telefon de serviciu si am dreptul la alegere, ce sa mi iau? Stiu ca sony ericsonul tine mult bateria, asa e?

9 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Nokia 7210 clar!

| daniDeeDee a răspuns:

Am Nokia 7210, foarte rezistent big grin

| Slowmotioon a răspuns:

Intradevar sony ericsson tine bateria, dar Nokia este mult mai rezistent Fata de S.E.Eu ti-as recomanda un Nokia 5000 e super telefonul, si pentru serviciu e foarte bun.Pt uz personal Acolo il alegi pe cel Care te-a impresionat.(succes sper ca te-am putu ajuta)

| VladyCristian a răspuns:

Salut Sara! happy Am si eu Nokia 7210 supernova si sunt foarte multumit de el. Il am de un an si tine incarcat chiar daca ascult muzica foarte mult la el. Meniul e super ok si este destul de elegant. Sunetul este foarte bun, se aude destul de tare iar camera este de 2. 0 MP. Chiar ti-l recomand. bafta happy

| Cryssy a răspuns:

Nokia 7210 supernova. Clar. Telefoanele Nokia sunt cele mai bune. La nokia tine foarte mult si bateria. happy Eu iti recomand sa alegi un telefon nokia. happy

| dadaaaaa a răspuns:

Nokia`i Nokia si nu se pune problema sa comparat Nokia cu alte telefoane, chiar si Sony Ericcson.
Exista 2 categori de telefoane : Nokia si restul tongue!
Nokia 7210 Supernova as alege!
Iti mai dau eu o idee daca esti pe Vodafone poti sa iti cumperi Samsung Corby la abonament cu 200 de lei, camera cam micuta, dar in rest, super!
Fiecare cu posibilitatile lui eu ti-am dat doar o idee!
E criza frate nu mai avem bani cu 10 milioane.Nu? Si eu vreau sa imi iau telefon si cred ca imi iau Corby sau Samsung S5230.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 7210 supernova pentru ca are un design foarte frumos, are 2 mp fata de celelate 2 telefoane si pentru ca e Nokia, cea mai buna alegere pe care ai putea sa o faci. Celelalte 2 nu se compara cu acesta.

| andr14 a răspuns:

Nokia 7210 happy

| gabitzu95 a răspuns:

Eu sincer as lua nokia 7210 supernova dintre astea 3...are bluetooth si infrarosu, se aude destul de bine pe cand nokia 5000 nu are memorie mai deloc 12 mb si din cate stiu nu poti sa ii bagi card