| DiutzaAngel a întrebat:

Buna am o intrebare daca am 16 ani si acte cu sotul adica sunt trecuta la numele lui de familie si figurez ca sotie pot parasi tara fara a mai face procura de la parinti?

pls am nevoie de raspuns urgent!

funda

Răspuns Câştigător
| Ebbyx a răspuns:

Wow.ai 16 ani si esti casatorita deja? ma rog lasa asta.Da poti sa mergi fara acordul parintilor.

2 răspunsuri:
| Krissu9500 a răspuns:

Ce tare! poti sa te mariti legal cat timp esti minora? te rog imi poti sa niste detalii?

| DiutzaAngel explică (pentru Krissu9500):

Din ce stiu eu iti pot da detalii dar aici e vb de prietena mea de 16 ani