| Coocoolinoo a întrebat:

Buna!:* Am o intrebare: Daca am avut varfurile[la par ma refer:d] despicate si le-am taiat, acum o sa-mi creasca parul mai repede si mai lungggg?

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,da,acum parul o sa iti creasca mai repede dar si tu trebuie sa il ajuti cu o alimentatie bogata in vitamine si proteine, asta daca vrei sa creasca si sanatos.Totodata,cand il ai lung trebuie sa ii tai varfurile o data la 8 saptamani pentru a evita ca acesta sa infloreasca si sa fii nevoita apoi sa iei din el foarte mult. Daca respecti toate aceste lucruri, vei avea un par lung si foarte frumos!