| golban1997 a întrebat:

am o intrebare daca fac in word un referat si nu in powerpoint este ceva, pentru ca profesoara ne-a zis sa facem in powerpoint ier eu nu-l pot instala pe calculator

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Powerpoint face prezentări, word doar documente. Adică dacă faci clic pe un *.DOC, nu întoarce singur pagina, nu are animații și muzică etc. E clar altceva decât ți s-a cerut și vei lua notă proastă.
Ori mergi cu un stick pe care salvezi munca, la un coleg / prieten care are programul și faci tema acolo, fie instalezi alt program (Open Office de exemplu, e gratuit) și faci tema cu acel program, rezultatul fiind echivalent.

| ElectraVamp a răspuns:

Nu cred ca este nicio problema doar ca in powerpoint sunt mai multe chestii...