| Narcisa7777 a întrebat:

Am o întrebare eu am 1.61 înălțime iar iubitul meu are 1.66. Iar eu daca imi iau pantofi cu toc mic am 1.65 se vede urat? Adica are ceva înălțimea noastră?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Aveti aceeasi inaltime, e perfect.doi adolescenti fericiti!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care si pantofii lui au un toc de minim 2-3 cm, diferenta de inaltime aproape ca ramane una considerata normala chiar si in cazul in care pantofii tai ar avea tocuri de 6-7 cm. In nici un caz acest aspect cu privire la inaltime nu ar trebui sa va afecteze relatia. Succes si sanatate.

| neutrino a răspuns:

Nu se vede urat, iar succesul unei relatii nu consta in cati centimetri are el in plus fata de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti tocuri mici happy