| BubuuuuC a întrebat:

Am o intrebare foartee urgenta, as dori sa achizitionel un telefon, dar am o mica intrebare ce ma framanta. Telefonul ce vreau a aparut acum 1 an jumatate si nu stiu daca il mai gasesc la firma de la care am abonamentul [gen Vodafone, cosmote, Orange], Sunt sanse sa il gasesc?

1 răspuns:
| AlexBpm a răspuns:

Daca mai exista pe stoc cu siguranta ai sa il gasesti. Du-te laa firma si vorbeste cu un angajat sigur te lamureste mult mai bine