| BubuuuuC a întrebat:

Am o intrebare foartee urgenta, as dori sa achizitionel un telefon, dar am o mica intrebare ce ma framanta. Telefonul ce vreau a aparut acum 1 an jumatate si nu stiu daca il mai gasesc la firma de la care am abonamentul [gen Vodafone, cosmote, Orange], Sunt sanse sa il gasesc?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

E foarte posibil sa mai fie, dupa doar un an jumate. Mergi la Shop si intereseaza-te. La Orange nu au foarte multe modele, la Vodafone sansele sunt mai mari.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Daca telefonul e un jaf nu il vei mai gasi. Daca e unul bun gen Samsung galaxy S il vei mai gasi.

| alexutzadulcik a răspuns:

DAAA!