| Daniiiii325 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu si eu daca telefonul Allview P5 a aparut la diferitele firme de telefonie (Orange,cosmote, Vodafone.).Si daca da informati-ma si pe mine urmatoarele: care ar fi abonamentul minim si pretul telefonului la respectivul abonament; facilitatile pe care ti le ofera acel abonament si firma de telefonie la care ati gasit cele de mai sus.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca porcaria aia chinezeasca nu va ajunge vreodata in oferta companiilor de telefonie mobila. Sper din tot sufletul asta.

| oldschoolrom a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci si in China sau tari de genul asta se fac majoritatea daca nu toate aparatele fie Nokia ori Samsung, e vorba ca nu e recunoscut ca brand, de aceea e mai ieftin.Eu il am de 3 luni si(deocamdata) nu am primit nici macar o problema cu Smarthphone-ul si sper sa nu primesc vreodata.Nu mai vorbi aiurea, ca e usor sa tastezi, ori ajuti persoana ori nu te mai baga aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru oldschoolrom):

Citeste pe eMag cate probleme sunt, da search pe Google si ai sa gasesti si acolo si dupa aia mai taci din gura, ca macani degeaba.

| oldschoolrom a răspuns:

Stiu ca gasesti acest telefon Allview P5 Alldro la Cosmote, intra pe acest site si gasesti cat costa la liber, la abonamentele de care dispun ei ce preturi sunt.Din ce am cautat la Vodafone si Orange nu gasesti(m-am uitat pe site-urile lor).

| Daniiiii325 explică (pentru oldschoolrom):

Multumesc,dar oricum pe Cosmote nu pot vedea pretul telefonului la abonamente.din pacate.