| dolcedolecegabanad12345678899098 a întrebat:

Buna am, o intrebare importanta : Google Chorme este mult mai bun decat Google sau mult mai prost. Dau funda pentru raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| DjMariusFresh a răspuns:

Faci o grava eroare. Google Chorme este browsher, asa la internet explorer, opera, safari. Google in sine este un motor de cautare, asa ca yahoo.
funda?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem @mariusmanuku.
Google Chrome este un browser, iar Google este motor de cautare. Nu se pot compara. E ca si cum ai intreba: "Ce e mai bun lingura sau mancarea?".
Numai bine!

| N0Nam3_1251 a răspuns:

Dupa parerea mea Google Chrome este un program foarte bun... Acum depinde si de pc tau happy. Mult succes... Si pe langa subiect o ador pe Selena Gomez:X:X: