| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg cautarile de pe Google Chorme? Funda pentru primul raspuns care functioneaza.

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Langa bara unde scrie adresa site-ului ( ex. www.tpu.ro ) apare o steluta si o cheie. Dai click pe cheie si mai iti apare un,, meniu '' dai click pe History -> Edit items -> Cler all browsing data sau poti sa selectezi ce vrei sa stergi si dai click pe Remove selected items.

Succes! :-*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Închizi din "x" ferestrei care a fost deschis.
Pa, pa.

| fame a răspuns:

Te duci la history?

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!

Te-ai uitat la prostioare? smug

Pa, pa!

| paul_7261 a răspuns:

Buna deschizi google chrome vezi ca in partea dreapta sus in colt este o cheie dai acolo o sa iti apara asa ca o fereastra dupa te uiti unde scrie Histórico dai acolo o sa iti apara o fereasta de data asta dupa dai editar itens pe partea dreapta iti scrie sa stergi tot mie imi scrie in portugheza de aia nu iti scriu cum scrie poate tie iti scrie in romana sau in engleza daca e in engleza cam asa zice Remover Historico sper sa mearga si astept funditabig grin baftabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe chrome sau de pe google? De pe chrome stergi history si cache-ul iar de pe google intri pe www.google.com/webmasters/tools iti creezi un cont si dupa asta dai la optiuni si stergi toate inregistrarile de search contact http://www.freelinedesign.eu