| linkinglili a întrebat:

Bunahappy am o intrebare in legatura cu evaluarea nationala :are ceva daca am taiat in 4 locuri greselile cu o linie orizontala? funda!

Răspuns Câştigător
| ClauditzaThaClau a răspuns:

NUP...DIN moment ce a fost doar o linie orizonta si nu mai multe.Si eu am taiat la fel...

| linkinglili explică (pentru ClauditzaThaClau):

Dar nu s-ar putea considera semn?

| ClauditzaThaClau a răspuns (pentru linkinglili):

Nu,in nici un caz.

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Daca nu-i semn e ok! daca-i semn ai cam imbulinat-o! dar sa speram ca-i bine!

| linkinglili explică (pentru ywar):

La ce te referi prin semn? erau linii cum au zis supraveghetorii

| ywar a răspuns (pentru linkinglili):

Atunci e bine!

| Darkela a răspuns:

Nu.
Eu ştiu că nu ai voie cu pic. Dacă nu cu pic, atunci cu ce să ştergi greşelile?
De obicei greşelile se tai cu linii. Keep Calm.