| Alexandralalala a întrebat:

Buna, am o intrebare intru in clasa a 9-a si nu stiu ce caiete imi trebuie la profilul megatronica. Multumesc!

4 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Îți va spune profesorul/profesoara în prima zi.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

In afara de romana, muzica si eventual biologie, tipul caietului nu prea conteaza. Fie ca e de matematica, fie ca e dictando. Caietul il ai pentru a nota si revizuii informatiile, daca ai toate lectiile profesorilor nu le va pasa ce fel de caiet ai.

| 01Joulie01 a răspuns:

Fiecare profesor in parte are cerintele si dorintele lui.

La matematica si romana e bine sa fie caiete studentesti. La diverse module la fel profii in general cer caiete studentesti dar te sfatuiesc sa nu cumperi inca fiindca e mai bine sa stii ce vor profesorii.

| fata14783257 a răspuns:

Ia sh tu unul d mate