| Luckian07 a întrebat:

Am si eu o intrebare: ce caiete imi trebuie pentru clasa a V-a? Si ce ore noi o sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Orele noi vor fi biologia(ceva asemanator stiintelor naturii), franceza sau engleza(depinde care ai facut-o in 1-4 ca in 5-8 le feci pe ambele)Mai ai dirigentia, dar la aceasta nu se pun note.Mai mult o sa-ti spuna atunci fiecare profesor ce rechizite iti trebuie la ora sa.

| Luckian07 explică (pentru zurick):

Ms!winking Imi poti spune si cate ore o sa fac pe zi?

| zurick a răspuns (pentru Luckian07):

Pai ...Sunt in clasa 7-a si nu prea imi amintesc cate ore faci pe zi.Vei avea 2 zile in care vei incepe la 12 si restul vei incepe de la 13.Vinerea o sa fie mai scurte orele adica cam 4 ore cred asa am avut eu, iar in rest vei sta pana la ora 6. Oricum mersi pentru funta! :*

3 răspunsuri:
| uglymermaid a răspuns:

Păi o să faci în plus biologie, tehnologie(caiet de matematică), dirigenţie, încă o limbă străină şi cam atât cred
şi cam astea-s toate:
-Limba şi literatura română
-Matematică
-Biologie
-Geografie
-Educaţie Fizică
-Istorie
-Muzică
-Educaţie Plastică (Desen)
-Educaţie Tehnologică
-Religie
-Dirigenţie
-Engleză/Franceză/Germană/Italiană/Spaniolă (depinde de şcoală)
-Opţional
şi e posibil să faci şi informatică, dar asta depinde de şcoală