| AmaliaGăman a întrebat:

Buna,am o întrebare pentru băieți, dacă un băiat se uita după tine şi prieteni lui fac glume de genul"vezi că îţi vine iubită????"când mă văd.Iar el când vorbea cu prietena mea şi trebuia să se uite la ea însă el se uita la mine iar eu vorbeam cu o colegă.O dată eu treceam pe hol l.am călcat pe picior din greseală şi mi.a zâmbit.Bff spune că mă place dar eu nu ştiu ce să ced?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te placea, pana acum venea sa-ti spuna.
Asa ca, nu-ti mai fa ganduri cand ceilalti glumesc pe seama baiatului sau a ta.

| HadesSs a răspuns:

Voi ati inteles ceva?laughing

| devilshelp a răspuns:

Te place sigur. Iti dai seama imediat si de la partea cu prietenii lui ca il tachineaza laughing