| claudiu_9632 a întrebat:

am o intrebare pentru voihappy deci eu sunt impreuna cu iubita mea de 8 luni si e o relatie la distanta(ne vedem de 2, 3 ori pe an dar noua ne convine si asa de ce ne iubim foarte mult si avem incredere unul in celalalt). si avand in vedere ca se aproprie craciunul vreau sa-i fac ceva cadouri, dar nu stiu ce.imi dati ceva idei va rog? prietena mea are 21 de ani.

1 răspuns:
| AndreeaDenissa a răspuns:

Depinde de ce-i place happy. Fetelor le palc florile, ai putea sa-i dai un buchet de trandafiri.
Sper că te-am ajutat. Fundă?batting eyelashes.